Spanjaard

Čištění:
Brake Cleaner Brake Cleaner Rychle rozpouští konzervanty, oleje a tuky. Odstaňuje prach a nečistoty na formách. Vhodný pro všechny druhy kovů včetně titanu, niklu, nerez oceli a hliníku. (500ml spray)
Electric Motor Cleaner Electric Motor Cleaner Rychleschnoucí nehořlavý čistič. Vhodný pro stroje a nástroje napájené el. proudem. Bez vysoušení lze zařízení používat. (20 litrů kanystr)
Extreme Kleen Extreme Kleen Víceúčelový silně koncentrovaný čistič a odmašťovač, ředitelný vodou. Biologicky likvidovatelný, vhodný k čištění kovových i nekovových povrchů, průmyslových podlah atd.
Extru Clean Extru Clean Granulovaný koncentrát univerzálního čistícího prostředku pro všechny běžné termoplastické pryskyřice a polymery. Vynikající netoxický, neagresivní, neabrazivní čistič.
Konzervace:
Mould Protector Standard Mould Protector Standard Vynikající konzervant ocelových forem, nářadí a hotových výrobků. Zanechává tenký suchý film. Odstraní se sám po několika lisovacích cyklech. Čirá barva.
Mould Protector Light Blue Mould Protector Light Blue Světle modrá barva
Mould Protector Light Blue Mould Protector Blue Tmavě modrá barva
Spark Spark Nevodivý olej. Vhodný pro průmyslové použití. Obsahuje molybden. rozpouští stará zoxidovaná mazadla. Zanechává konzervační a mazný film. Nevodivý až do 38kV. Odvodňuje kovové povrchy.